YO PUEDE TU PUEDES

...todos pueden hacer algo dentro de sus capacidades. Después del 24 de febrero, todos los ucranianos deben invertir grandes o pequeños esfuerzos en el mejor futuro de nuestro país. No importa si eres ucraniano por nacionalidad o por la llamada de tu corazón, si estás en Ucrania o en el extranjero... todos debemos actuar.

Octubre 2022


Septiembre 2022 

За наші щирі молитви та чисті серця та добрі намірення Господь подарував нам гарну погоду!!! Щиру подяку висловлюємо всім хто цієї неділі прийшли на нашу волонтерську виставку - ярмарку. Це дійсно було чудове свято. Дякуємо всім запрошеним за участь і майстер-класи, які відбувалися для наших діточок. 

Крок за кроком ми працюємо над втіленням в життя Реабілітаційного центру "Дерево Життя"
4години, 4 людини, 8кубів бетону!!! Чорному підлога зроблена. 80м.кв!!!Вислів 🇺🇦💪Разом ми сила💪🇺🇦 сьогодні особливо актуальний!!!

Agosto 2022

Попри цьогорічні відзначення Дня Незалежності не припиняємо працювати з міжнародними донорами.Зустрілися з головою Івано-Франківської ОДА Світланою Онищук разом з засновником та ініціатором руху “З Україною” іспанським професором Педром Убріною та настоятелем православного храму “Всіх Святих Землі Української” Юрієм Бураком.Домовилися створити в нашій області великий реабілітаційний центр. Вперше на Прикарпатті буде місце, яке поєднає в собі фізичну, психологічну та молитовну підтримку для воїнів, а також внутрішньо переміщених людей.
 Разом до Перемоги!

Для наближення перемоги і полегшення роботи волонтерів і благодійних фондів, вчора відбулася довгоочікувана зустріч за сприянням отця Юрія Юрій Бурак між БФ "I CAN YOU CAN" в особі керівника Любомир Рекрутяк та "Гоцульськими волотерами" Юлія Таринська. Налагоджується співпраця та разом до перемоги.

Соціальне служіння в допомозі інклюзивний дітям!!! Щиру подяку за допомогу і підтримку висловлюємо п. Ірина Гурик .

Marzo - Julio 2022

Загалом з початку війни ми передали за цей період більше 80-ти тон допомоги жителям Київської, Харківської, Миколаївської та іншим областям.

#StandWithUkraine

Nuestro equipo

Illustration

Mykola Kratenko

director de la fundación benéfica

Illustration

Yuriy Burak

mentor espiritual - voluntario

Illustration

Mykola Makariuk

voluntario

Quién nos ayuda

Industrias y compañías nos ayudan y nos financian. El apoyo de ellos comprándoles alguna cosa, una parte de los beneficios que obtienen por ello van dirigidos al apoyo de las Fuerzas Armadas Ucranianas y personas con necesidades.
Juntos venceremos. Gloria a Ucrania! 

Illustration

agencia de publicidad "Baraban"

https://perfectmebli.pro/

Mueble tapizado y armario "Perfecto"

Illustration

Agencia inmobiliaria "All inclusive"

Illustration

Bordamos con la voz de nuestros antepasados

Illustration

Agencia DIGITAL y escuela SMM

Made with