Illustration

"Блажен чоловік мов те дерево, посаджене понад потоками водними, що плід свій дає у свою пору і що лист його не в'яне" (Пс. 1,3)

Illustration

В теперішній важкий час для України багато її героїв отримують поранення різного ступеня важкості під час ведення бойових дій. Звичайно, їм надається перша медична допомога та кваліфікована і спеціалізована у військових госпіталях та спеціалізованих медичних закладах. Але дуже важливе значення має також і послідуюча реабілітація військовослужбовців для повного відновлення їх функцій та можливості повноцінно працювати й жити в суспільстві. Мається на увазі не лише психологічна, фізична а й духовна реабілітація. 

Наша основна мета на базі цокольного приміщення Церкви створити реабілітаційний центр для наших військовослужбовців та захисників, які втратили своє здоров’я під час страшної для всіх війни.

Реабілітаційний центр являється центром в якому реабілітація опорно-рухового апарату є однією із основних складових лікування захворювань хребта та лікування суглобів. Адже повноцінне відновлення функцій кінцівок, хребта та пов’язаного з ним всього організму, неможливе без комплексу заходів по розробці суглобів, відновленню еластичності зв’язкового апарату, поверненню м’язового тонусу та сили, а також відновленню інервації органів та систем. Крім того, відновне лікування важливе також і після травм, отриманих спортсменами, що передбачає спортивна реабілітація в реабілітаційному центрі.
   Для реабілітації застосовується мануальна терапія, тайпування, що дозволяє усувати блоки суглобів, зміщення хребців та проводити розробку опорно-рухового апарату з допомогою механотерапії. Цей комплекс дає можливість ефективно знімати біль та запальний процес, відновлювати інервацію тканин та посилювати регенерацію, усувати контрактури та ущільнення, відновлювати та посилювати кровопостачання.Локація РЦ "Дерево Життя"


#StandWithUkraine

Made with